Section Image

Michelle Martinez

North Broward Realty
5 Closed Sales
$1.6M Total Value
$127K - $650K Price Range
$323K Average Price
Prior 5 years

About Michelle

Home Types: Condo, House
Years of Experience: 18

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$650,000
Average Sale Price
$650,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$277,000
Average Sale Price
$138,500
Price Range
$127K - $150K

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,338,000
Average Sale Price
$446,000
Price Range
$188K - $650K

Michelle's Listings and Deals

Michelle Martinez