Section Image

Michelle Thomson

Coldwell Banker Realty
7 Closed Sales
$61.1M Total Value
$1.2M - $26M Price Range
$8.7M Average Price
Prior 5 years

About Michelle

Home Types: House, Lot/Land

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$9,800,000
Average Sale Price
$4,900,000
Price Range
$1.2M - $8.6M

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$9,800,000
Average Sale Price
$4,900,000
Price Range
$1.2M - $8.6M

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$26,000,000
Average Sale Price
$26,000,000

Buyer Deals

Total Deals
6
Total Value
$35,070,000
Average Sale Price
$5,845,000
Price Range
$1.2M - $9.5M

Michelle's Listings and Deals

Agent Photo

Michelle Thomson