Section Image

Midchelle Marseille

Worthy Realty LLC
2 Closed Sales
$825K Total Value
$375K - $450K Price Range
$412.5K Average Price
Prior 5 years

About Midchelle

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$450,000
Average Sale Price
$450,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$375,000
Average Sale Price
$375,000

Midchelle's Listings and Deals

Agent License: Florida 3559641

Midchelle Marseille