Section Image

Mike McCarthy

Metro DMV Realty
7 Closed Sales
$908K Total Value
$19K - $200.1K Price Range
$129.7K Average Price
Prior 5 years

About Mike

Home Types: House, Lot/Land

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$291,000
Average Sale Price
$145,500
Price Range
$124K - $167K

Seller Deals

Total Deals
5
Total Value
$615,100
Average Sale Price
$123,020
Price Range
$19K - $200K

Seller Deals

Total Deals
7
Total Value
$908,100
Average Sale Price
$129,729
Price Range
$19K - $200K

Mike's Listings and Deals

Agent License: Virginia 0225230547

Mike McCarthy