Section Image

Miranda chen

Orange Realty Group LLC
7 Closed Sales
$2.5M Total Value
$110K - $720K Price Range
$357.6K Average Price
Prior 5 years

About Miranda

Home Types: House, Condo

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,085,000
Average Sale Price
$542,500
Price Range
$365K - $720K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$300,000
Average Sale Price
$300,000

Seller Deals

Total Deals
4
Total Value
$1,713,000
Average Sale Price
$428,250
Price Range
$224K - $720K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$300,000
Average Sale Price
$300,000

Seller Deals

Total Deals
4
Total Value
$1,713,000
Average Sale Price
$428,250
Price Range
$224K - $720K

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$790,000
Average Sale Price
$263,333
Price Range
$110K - $380K

Miranda's Listings and Deals

Miranda chen