Section Image

Moe Pujol

Keller Williams Realty Southeast Alabama
6 Closed Sales
$1M Total Value
$26K - $315K Price Range
$170.6K Average Price
Prior 5 years

About Moe

Home Types: House, Lot/Land, Townhouse

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
4
Total Value
$546,000
Average Sale Price
$136,500
Price Range
$26K - $245K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$477,500
Average Sale Price
$238,750
Price Range
$163K - $315K

Moe's Listings and Deals

Moe Pujol