Section Image

Nathan Lobajeski

Adashun Jones, Inc.
2 Closed Sales
$450K Total Value
$90K - $360K Price Range
$225K Average Price
Prior 5 years

About Nathan

Home Types: House, Commercial

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$450,000
Average Sale Price
$225,000
Price Range
$90K - $360K

Nathan's Listings and Deals

Nathan Lobajeski