Section Image

Nathan Orr

Real of Pennsylvania
7 Closed Sales
$2.1M Total Value
$106.1K - $592.5K Price Range
$297.9K Average Price
Prior 5 years

About Nathan

Home Types: Townhouse, House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$609,000
Average Sale Price
$304,500
Price Range
$240K - $369K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$892,500
Average Sale Price
$446,250
Price Range
$300K - $593K

Nathan's Listings and Deals

Nathan Orr