Section Image

Niamh Callahan

J. Barrett & Company
4 Closed Sales
$2.7M Total Value
$499K - $775K Price Range
$667.3K Average Price
Prior 5 years

About Niamh

Home Types: House, Townhouse, Condo
Years of Experience: 17

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,395,000
Average Sale Price
$697,500
Price Range
$670K - $725K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$499,000
Average Sale Price
$499,000

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$2,170,000
Average Sale Price
$723,333
Price Range
$670K - $775K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$499,000
Average Sale Price
$499,000

Niamh's Listings and Deals

Agent Photo

Niamh Callahan