Section Image

Nick Mishol

Block Realty
5 Closed Sales
$4.2M Total Value
$731K - $925K Price Range
$840K Average Price
Prior 5 years

About Nick

Home Types: Condo, House, MultiFamily

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$731,000
Average Sale Price
$731,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$884,000
Average Sale Price
$884,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,631,000
Average Sale Price
$815,500
Price Range
$731K - $900K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,809,000
Average Sale Price
$904,500
Price Range
$884K - $925K

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$2,391,000
Average Sale Price
$797,000
Price Range
$731K - $900K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,809,000
Average Sale Price
$904,500
Price Range
$884K - $925K

Nick's Listings and Deals

Nick Mishol