Section Image

NICK Mitzov

PALMS & TROPICS REALTY LLC
8 Closed Sales
$3.1M Total Value
$235K - $865K Price Range
$388.5K Average Price
Prior 5 years

About NICK

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
6
Total Value
$1,913,000
Average Sale Price
$318,833
Price Range
$235K - $523K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,195,000
Average Sale Price
$597,500
Price Range
$330K - $865K

NICK's Listings and Deals

Agent License: Florida 3210688

NICK Mitzov