Section Image

Nicole Clinton

Real Broker
3 Closed Sales
$1.5M Total Value
$125K - $1M Price Range
$505K Average Price
Prior 5 years

About Nicole

Home Types: Lot/Land, Manufactured, House

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$480,000
Average Sale Price
$240,000
Price Range
$125K - $355K

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,515,000
Average Sale Price
$505,000
Price Range
$125K - $1M

Nicole's Listings and Deals

Agent License: California 02243650

Nicole Clinton