Section Image

Noah Boylan

Century 21 Allstar Real Estate Team, Inc
2 Closed Sales
$578K Total Value
$218K - $360K Price Range
$289K Average Price
Prior 5 years

About Noah

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$360,000
Average Sale Price
$360,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$218,000
Average Sale Price
$218,000

Noah's Listings and Deals

Agent License: MCAR-6501461292

Noah Boylan