Section Image

Norman Johnson

Temporary Office
15 Closed Sales
$5.6M Total Value
$205K - $725K Price Range
$376.4K Average Price
Prior 5 years

About Norman

Home Types: House, Townhouse

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$577,000
Average Sale Price
$288,500
Price Range
$217K - $360K

Buyer Deals

Total Deals
13
Total Value
$5,069,540
Average Sale Price
$389,965
Price Range
$140K - $725K

Norman's Listings and Deals

Norman Johnson