Section Image

Omar Howard

EXP Realty, LLC
5 Closed Sales
$2.2M Total Value
$305K - $690K Price Range
$442K Average Price
Prior 5 years

About Omar

Home Types: Townhouse, House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$304,999
Average Sale Price
$304,999

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$570,000
Average Sale Price
$570,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$994,999
Average Sale Price
$497,500
Price Range
$305K - $690K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$885,000
Average Sale Price
$442,500
Price Range
$315K - $570K

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$994,999
Average Sale Price
$497,500
Price Range
$305K - $690K

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,215,000
Average Sale Price
$405,000
Price Range
$315K - $570K

Omar's Listings and Deals

Agent Photo

Omar Howard