Section Image

Opal Campbell

RE/MAX Results
5 Closed Sales
$2.6M Total Value
$240K - $835K Price Range
$522.4K Average Price
Prior 5 years

About Opal

Home Types: House
Years of Experience: 18

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,202,000
Average Sale Price
$601,000
Price Range
$575K - $627K

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,202,000
Average Sale Price
$601,000
Price Range
$575K - $627K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$835,000
Average Sale Price
$835,000

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,537,000
Average Sale Price
$512,333
Price Range
$335K - $627K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,075,000
Average Sale Price
$537,500
Price Range
$240K - $835K

Opal's Listings and Deals

Agent Photo

Opal Campbell