Section Image

Paige Corley

Listing Leaders
14 Closed Sales
$4.1M Total Value
$145K - $625K Price Range
$289.5K Average Price
Prior 5 years

About Paige

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$711,000
Average Sale Price
$355,500
Price Range
$196K - $515K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$454,900
Average Sale Price
$454,900

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$711,000
Average Sale Price
$355,500
Price Range
$196K - $515K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$454,900
Average Sale Price
$454,900

Seller Deals

Total Deals
12
Total Value
$3,412,400
Average Sale Price
$284,367
Price Range
$145K - $625K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$639,900
Average Sale Price
$319,950
Price Range
$185K - $455K

Paige's Listings and Deals

Agent License: Indiana RB18001145

Paige Corley