Section Image

Pamela Canady

RE/MAX Crown Realty
8 Closed Sales
$2.1M Total Value
$50K - $545K Price Range
$257.6K Average Price
Prior 5 years

About Pamela

Home Types: House, Lot/Land
Years of Experience: 8

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
6
Total Value
$1,651,900
Average Sale Price
$275,317
Price Range
$180K - $545K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$409,000
Average Sale Price
$204,500
Price Range
$50K - $359K

Pamela's Listings and Deals

Agent Photo

Pamela Canady