Section Image

Patrick Malinowski

Coldwell Banker Realty
9 Closed Sales
$3M Total Value
$134.9K - $715K Price Range
$334.8K Average Price
Prior 5 years

About Patrick

Home Types: House, Townhouse, Condo

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$720,000
Average Sale Price
$360,000
Price Range
$350K - $370K

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,380,000
Average Sale Price
$460,000
Price Range
$305K - $715K

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$940,000
Average Sale Price
$313,333
Price Range
$220K - $370K

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$1,772,000
Average Sale Price
$443,000
Price Range
$305K - $715K

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$940,000
Average Sale Price
$313,333
Price Range
$220K - $370K

Buyer Deals

Total Deals
6
Total Value
$2,072,900
Average Sale Price
$345,483
Price Range
$135K - $715K

Patrick's Listings and Deals

Agent License: 2023001433

Patrick Malinowski