Section Image

Patrick McEnaney

Latitude Key Real Estate
2 Closed Sales
$715K Total Value
$225K - $490K Price Range
$357.5K Average Price
Prior 5 years

About Patrick

Home Types: Condo

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$715,000
Average Sale Price
$357,500
Price Range
$225K - $490K

Patrick's Listings and Deals

Patrick McEnaney