Section Image

Pedro Tamez

Realty Right
63 Closed Sales
$14M Total Value
$182K - $340K Price Range
$222.2K Average Price
Prior 5 years

About Pedro

Home Types: House
Years of Experience: 15

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$368,000
Average Sale Price
$184,000
Price Range
$183K - $185K

Buyer Deals

Total Deals
61
Total Value
$13,630,950
Average Sale Price
$223,458
Price Range
$169K - $340K

Pedro's Listings and Deals

Pedro Tamez