Section Image

Peri Mason

Weichert Rltrs-J.Dunfee&Assoc.
12 Closed Sales
$3.9M Total Value
$200.5K - $670K Price Range
$324.6K Average Price
Prior 5 years

About Peri

Home Types: House, MultiFamily, Condo
Years of Experience: 4

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$480,000
Average Sale Price
$480,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$343,000
Average Sale Price
$343,000

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,088,900
Average Sale Price
$362,967
Price Range
$240K - $480K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$555,000
Average Sale Price
$277,500
Price Range
$212K - $343K

Peri's Listings and Deals

Peri Mason