Section Image

Rachel Vince

Geaux-2 Realty
12 Closed Sales
$2.9M Total Value
$165K - $475K Price Range
$240.5K Average Price
Prior 5 years

About Rachel

Home Types: House, Lot/Land

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$247,000
Average Sale Price
$247,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$722,000
Average Sale Price
$361,000
Price Range
$247K - $475K

Buyer Deals

Total Deals
12
Total Value
$2,886,200
Average Sale Price
$240,517
Price Range
$129K - $475K

Production Over Time

5 Year View

Rachel's Listings and Deals

Rachel Vince