Section Image

Rafael Nabozny

HomeSmart
3 Closed Sales
$1.3M Total Value
$247K - $565K Price Range
$437.3K Average Price
Prior 5 years

About Rafael

Home Types: House, Condo
Years of Experience: 15

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$500,000
Average Sale Price
$500,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$812,000
Average Sale Price
$406,000
Price Range
$247K - $565K

Rafael's Listings and Deals

Rafael Nabozny