Section Image

RICHARD HOLT

Local Realty Agency
2 Closed Sales
$875K Total Value
$400K - $475K Price Range
$437.5K Average Price
Prior 5 years

About RICHARD

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$875,000
Average Sale Price
$437,500
Price Range
$400K - $475K

RICHARD's Listings and Deals

Agent License: Texas 0844370

RICHARD HOLT