Section Image

Richard Korda

ZWIERCAN REALTY INC
2 Closed Sales
$322K Total Value
$87K - $235K Price Range
$161K Average Price
Prior 5 years

About Richard

Home Types: Manufactured, House
Years of Experience: 19

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$87,000
Average Sale Price
$87,000

Richard's Listings and Deals

Richard Korda