Section Image

Robert Briggs

Briggs Realty
5 Closed Sales
$1.5M Total Value
$90K - $615K Price Range
$293.8K Average Price
Prior 5 years

About Robert

Home Types: House
Years of Experience: 12

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$537,000
Average Sale Price
$268,500
Price Range
$247K - $290K

Seller Deals

Total Deals
4
Total Value
$1,242,000
Average Sale Price
$310,500
Price Range
$90K - $615K

Seller Deals

Total Deals
5
Total Value
$1,469,000
Average Sale Price
$293,800
Price Range
$90K - $615K

Robert's Listings and Deals

Agent Photo

Robert Briggs