Section Image

Robert Jones

9 Closed Sales
$6.2M Total Value
$220K - $1.8M Price Range
$690.3K Average Price
Prior 5 years

About Robert

Home Types: House, Condo

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$800,000
Average Sale Price
$800,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,544,000
Average Sale Price
$772,000
Price Range
$744K - $800K

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$670,000
Average Sale Price
$335,000
Price Range
$220K - $450K

Buyer Deals

Total Deals
7
Total Value
$5,543,000
Average Sale Price
$791,857
Price Range
$239K - $1.8M

Robert's Listings and Deals

Agent License: Florida 3436171

Robert Jones