Section Image

Robert Pettus

MarMac Real Estate - Elite Pro
2 Closed Sales
$690K Total Value
$285K - $405K Price Range
$345K Average Price
Prior 5 years

About Robert

Home Types: House

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$690,000
Average Sale Price
$345,000
Price Range
$285K - $405K

Robert's Listings and Deals

Agent License: Alabama 80166

Robert Pettus