Section Image

Robert Ross

Segrest Flaherty Realtors LLC
16 Closed Sales
$3.6M Total Value
$147.5K - $465K Price Range
$227.7K Average Price
Prior 5 years

About Robert

Home Types: Condo, House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$522,500
Average Sale Price
$261,250
Price Range
$148K - $375K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$468,000
Average Sale Price
$234,000
Price Range
$215K - $253K

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$522,500
Average Sale Price
$261,250
Price Range
$148K - $375K

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$826,000
Average Sale Price
$206,500
Price Range
$95K - $263K

Seller Deals

Total Deals
7
Total Value
$1,426,500
Average Sale Price
$203,786
Price Range
$66K - $375K

Buyer Deals

Total Deals
9
Total Value
$2,216,400
Average Sale Price
$246,267
Price Range
$95K - $465K

Robert's Listings and Deals

Robert Ross