Section Image

Robyn McMullen

Hillsborough RE Group LLC
2 Closed Sales
$340K Total Value
$90K - $250K Price Range
$170K Average Price
Prior 5 years

About Robyn

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$250,000
Average Sale Price
$250,000

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$250,000
Average Sale Price
$250,000

Robyn's Listings and Deals

Agent License: North Carolina 343852

Robyn McMullen