Section Image

Rodney Haupt

Concierge Properties
3 Closed Sales
$670K Total Value
$215K - $235K Price Range
$223.3K Average Price
Prior 5 years

About Rodney

Home Types: House
Years of Experience: 9

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$450,000
Average Sale Price
$225,000
Price Range
$215K - $235K

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$670,000
Average Sale Price
$223,333
Price Range
$215K - $235K

Rodney's Listings and Deals

Agent License: Oklahoma 134313
Agent Photo

Rodney Haupt