Section Image

Rolando Martinez

eXp Realty LLC
6 Closed Sales
$2.6M Total Value
$243K - $610K Price Range
$436.3K Average Price
Prior 5 years

About Rolando

Home Types: House

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$550,000
Average Sale Price
$550,000

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,290,000
Average Sale Price
$430,000
Price Range
$310K - $550K

Buyer Deals

Total Deals
6
Total Value
$2,617,990
Average Sale Price
$436,332
Price Range
$243K - $610K

Rolando's Listings and Deals

Agent License: Texas 0799150

Rolando Martinez