Section Image

Ronald Wimbush

EXP REALTY LLC
6 Closed Sales
$2.4M Total Value
$287K - $700K Price Range
$404.5K Average Price
Prior 5 years

About Ronald

Home Types: House, Townhouse
Years of Experience: 10

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$665,000
Average Sale Price
$332,500
Price Range
$330K - $335K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$665,000
Average Sale Price
$332,500
Price Range
$330K - $335K

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$775,000
Average Sale Price
$387,500
Price Range
$310K - $465K

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$1,652,000
Average Sale Price
$413,000
Price Range
$287K - $700K

Ronald's Listings and Deals

Ronald Wimbush