Section Image

Ronald Zeck

Russo Realty Group LLC
2 Closed Sales
$318K Total Value
$107.9K - $210K Price Range
$159K Average Price
Prior 5 years

About Ronald

Home Types: Lot/Land
Years of Experience: 18

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$317,900
Average Sale Price
$158,950
Price Range
$108K - $210K

Ronald's Listings and Deals

Agent License: New Jersey 8739573

Ronald Zeck