Section Image

Ruth Moisa

Ruth Moisa, Broker
4 Closed Sales
$3M Total Value
$470K - $980K Price Range
$740K Average Price
Prior 5 years

About Ruth

Home Types: House, Townhouse
Years of Experience: 22

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$925,000
Average Sale Price
$925,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,510,000
Average Sale Price
$755,000
Price Range
$585K - $925K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,450,000
Average Sale Price
$725,000
Price Range
$470K - $980K

Ruth's Listings and Deals

Ruth Moisa