Section Image

SACHA VINSON

HomeSmart
5 Closed Sales
$1.8M Total Value
$274.4K - $477.6K Price Range
$362.4K Average Price
Prior 5 years

About SACHA

Home Types: House, Townhouse

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$274,380
Average Sale Price
$274,380

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$624,380
Average Sale Price
$312,190
Price Range
$274K - $350K

Buyer Deals

Total Deals
5
Total Value
$1,811,931
Average Sale Price
$362,386
Price Range
$274K - $478K

SACHA's Listings and Deals

Agent License: Georgia 327586

SACHA VINSON