Section Image

Said Aboutaleb

CENTURY 21 CARIOTI
2 Closed Sales
$769K Total Value
$310K - $459K Price Range
$384.5K Average Price
Prior 5 years

About Said

Home Types: House, Townhouse
Years of Experience: 11

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$459,000
Average Sale Price
$459,000

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$459,000
Average Sale Price
$459,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$309,990
Average Sale Price
$309,990

Said's Listings and Deals

Agent Photo

Said Aboutaleb