Section Image

Sally Seoane

Luxe Properties
3 Closed Sales
$1.6M Total Value
$208K - $845K Price Range
$520K Average Price
Prior 5 years

About Sally

Home Types: House, Condo
Years of Experience: 7

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$507,000
Average Sale Price
$507,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$845,000
Average Sale Price
$845,000

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$507,000
Average Sale Price
$507,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$845,000
Average Sale Price
$845,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$715,000
Average Sale Price
$357,500
Price Range
$208K - $507K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$845,000
Average Sale Price
$845,000

Sally's Listings and Deals

Agent License: Florida 3436322
Agent Photo

Sally Seoane