Section Image

Sam Perez

COLDWELL BANKER GRASS ROOTS/PV
2 Closed Sales
$1.1M Total Value
$485K - $579.9K Price Range
$532.5K Average Price
Prior 5 years

About Sam

Home Types: House
Years of Experience: 20

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,064,900
Average Sale Price
$532,450
Price Range
$485K - $580K

Sam's Listings and Deals

Agent Photo

Sam Perez