Section Image

Samir Brahmbhatt

Provident Realty, Inc.
3 Closed Sales
$891K Total Value
$100K - $656K Price Range
$297K Average Price
Prior 5 years

About Samir

Home Types: House, Condo
Years of Experience: 8

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$135,000
Average Sale Price
$135,000

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$891,000
Average Sale Price
$297,000
Price Range
$100K - $656K

Samir's Listings and Deals

Samir Brahmbhatt