Section Image

Sandra Aguilar

Coldwell Banker Realty
4 Closed Sales
$1.3M Total Value
$289.9K - $351.9K Price Range
$321.7K Average Price
Prior 5 years

About Sandra

Home Types: House

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$604,900
Average Sale Price
$302,450
Price Range
$290K - $315K

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$351,900
Average Sale Price
$351,900

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$934,900
Average Sale Price
$311,633
Price Range
$290K - $330K

Sandra's Listings and Deals

Agent License: 0814863 Texas 0814863

Sandra Aguilar