About SANDRA
Transaction History
- 2 Year
- 5 Year
Seller Deals
Buyer Deals
Seller Deals
Buyer Deals
SANDRA's Listings and Deals
Recently Sold
-
$76,000 Sold Sep 14, 2023
- 3 Beds
- 1 Bath
- 995 Sq Ft
- 13 Rollins St
- Warren, PA
- 4% Above List
- $76/SF
- 0 Days On Market
- Current Est. Value $74K
SANDRA FLICK HOWARD HANNA PROFESSIONALS
-
$245,000 Sold Aug 29, 2023
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,792 Sq Ft
- 2204 Abraham Hollow Rd
- Youngsville, PA
- 2% Below List
- $137/SF
- 3 Days On Market
- Current Est. Value $275K
SANDRA FLICK HOWARD HANNA PROFESSIONALS
-
$52,000 Sold Aug 28, 2023
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,136 Sq Ft
- 122 Walnut St
- Warren, PA
- 39% Below List
- $46/SF
- 49 Days On Market
- Current Est. Value $85K
SANDRA FLICK HOWARD HANNA PROFESSIONALS
-
$129,000 Sold Jun 30, 2023
- 3 Beds
- 1.5 Baths
- 1,656 Sq Ft
- 112 Highland Ave
- Youngsville, PA
- $78/SF
- 6 Days On Market
- Current Est. Value $144K
SANDRA FLICK HOWARD HANNA PROFESSIONALS
-
$134,900 Sold Jun 16, 2023
- 4 Beds
- 1 Bath
- 2,596 Sq Ft
- 305 Laurel St
- Warren, PA
- 4% Below List
- $52/SF
- 1 Day On Market
- Current Est. Value $140K
SANDRA FLICK HOWARD HANNA PROFESSIONALS
-
$350,000 Sold May 8, 2023
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,900 Sq Ft
- 554 Carr Ln
- Russell, PA
- $184/SF
- 316 Days On Market
- Current Est. Value $297K
SANDRA FLICK HOWARD HANNA PROFESSIONALS
-
$90,000 Sold Feb 10, 2023
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,248 Sq Ft
- 12 High St
- Clarendon, PA
- 4% Below List
- $72/SF
- 36 Days On Market
- Current Est. Value $114K
SANDRA FLICK HOWARD HANNA PROFESSIONALS
-
$71,500 Sold Jan 27, 2023
- 1 Bed
- 1 Bath
- 812 Sq Ft
- 194 Rowley Rd
- Sugar Grove, PA
- 11% Below List
- $88/SF
- 13 Days On Market
- Current Est. Value $85K
SANDRA FLICK HOWARD HANNA PROFESSIONALS
-
$150,000 Sold Dec 20, 2022
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,360 Sq Ft
- 12891 Jackson Run Rd
- Sugar Grove, PA
- 12% Below List
- $110/SF
- 10 Days On Market
- Current Est. Value $172K
SANDRA FLICK HOWARD HANNA PROFESSIONALS