Section Image

Sara Mosher

Rocket Lister
18 Closed Sales
$5.1M Total Value
$150K - $723K Price Range
$280.9K Average Price
Prior 5 years

About Sara

Home Types: House, Lot/Land, Manufactured
Years of Experience: 6

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$275,000
Average Sale Price
$275,000

Seller Deals

Total Deals
12
Total Value
$3,984,000
Average Sale Price
$332,000
Price Range
$47K - $723K

Buyer Deals

Total Deals
6
Total Value
$1,073,000
Average Sale Price
$178,833
Price Range
$18K - $300K

Sara's Listings and Deals

Sara Mosher