Section Image

Sarah Tortorello

Coldwell Banker, Summit
4 Closed Sales
$4.3M Total Value
$830K - $1.5M Price Range
$1.1M Average Price
Prior 5 years

About Sarah

Home Types: House
Years of Experience: 2

Transaction History

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$838,000
Average Sale Price
$838,000

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$830,000
Average Sale Price
$830,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$2,338,000
Average Sale Price
$1,169,000
Price Range
$838K - $1.5M

Sarah's Listings and Deals

Sarah Tortorello