Section Image

Sarah Trammell

KW SYNERGY*
7 Closed Sales
$2.5M Total Value
$124.9K - $890K Price Range
$356.3K Average Price
Prior 5 years

About Sarah

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,289,000
Average Sale Price
$644,500
Price Range
$399K - $890K

Buyer Deals

Total Deals
5
Total Value
$1,205,400
Average Sale Price
$241,080
Price Range
$125K - $335K

Sarah's Listings and Deals

Agent License: Texas 0793842

Sarah Trammell