Section Image

Shabab Quddus

Cosmo Group Realty
6 Closed Sales
$4.8M Total Value
$625K - $1.2M Price Range
$797.3K Average Price
Prior 5 years

About Shabab

Home Types: House

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$670,000
Average Sale Price
$670,000

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$670,000
Average Sale Price
$670,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$710,000
Average Sale Price
$710,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,489,000
Average Sale Price
$744,500
Price Range
$670K - $819K

Buyer Deals

Total Deals
4
Total Value
$3,295,000
Average Sale Price
$823,750
Price Range
$625K - $1.2M

Shabab's Listings and Deals

Agent License: New York 10401373074

Shabab Quddus