Section Image

Shannon Deschler

8 Closed Sales
$4.8M Total Value
$360K - $985K Price Range
$600.3K Average Price
Prior 5 years

About Shannon

Home Types: Condo, House, Townhouse

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$985,000
Average Sale Price
$985,000

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$425,000
Average Sale Price
$425,000

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,645,000
Average Sale Price
$822,500
Price Range
$660K - $985K

Buyer Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,333,000
Average Sale Price
$444,333
Price Range
$393K - $515K

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$2,190,000
Average Sale Price
$730,000
Price Range
$545K - $985K

Buyer Deals

Total Deals
5
Total Value
$2,612,000
Average Sale Price
$522,400
Price Range
$360K - $919K

Shannon's Listings and Deals

Agent License: California 02126845

Shannon Deschler