Section Image

Shannon Weiler

DeLex Realty
3 Closed Sales
$1.4M Total Value
$340K - $690K Price Range
$466.7K Average Price
Prior 5 years

About Shannon

Home Types: House
Years of Experience: 18

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
2
Total Value
$710,000
Average Sale Price
$355,000
Price Range
$340K - $370K

Buyer Deals

Total Deals
1
Total Value
$690,000
Average Sale Price
$690,000

Shannon's Listings and Deals

Agent License: Arizona SA579945000

Shannon Weiler