Section Image

Shari Smallwood

EXP Realty LLC
29 Closed Sales
$12.5M Total Value
$135K - $1.5M Price Range
$432.2K Average Price
Prior 5 years

About Shari

Home Types: House, Lot/Land, MultiFamily, Condo

Transaction History

Seller Deals

Total Deals
1
Total Value
$675,000
Average Sale Price
$675,000

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,920,000
Average Sale Price
$960,000
Price Range
$420K - $1.5M

Seller Deals

Total Deals
3
Total Value
$1,600,000
Average Sale Price
$533,333
Price Range
$300K - $675K

Buyer Deals

Total Deals
2
Total Value
$1,920,000
Average Sale Price
$960,000
Price Range
$420K - $1.5M

Seller Deals

Total Deals
8
Total Value
$3,789,000
Average Sale Price
$473,625
Price Range
$39K - $850K

Buyer Deals

Total Deals
21
Total Value
$8,745,799
Average Sale Price
$416,467
Price Range
$15K - $1.5M

Shari's Listings and Deals

Shari Smallwood